AntywebTV

Kamery MIO Smart pomogły Grześkowi zaprowadzić porządek w biurze Antyweb

Paweł Winiarski
Kamery MIO Smart pomogły Grześkowi zaprowadzić porządek w biurze Antyweb
38

Zastanawialiście się kiedyś jak faktycznie działa zestaw kamer domowych? Przetestowaliśmy MioSMART VixCam - czy w zasadzie Grzesiek przetestował. Złapał dzięki nim jednego redaktora Antyweb relaksującego się w pracy, a przy okazji osoby podkradające ciastka z kuchni.

Przetestowaliśmy Zestaw Startowy MioSmart Essentials wraz z kamerą VixCam C12, która pozwala rejestrować obraz w rozdzielczości 720p oraz poruszać obiektywem w 340 stopniach w poziomie i 80 stopniach w pionie. Obsługuje karty SD o pojemności do 16 GB. W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych produktów, obraz z kamery może być zapisywany nie tylko na karcie SD, ale również na serwerze NAS S10. Serwer możemy umieścić w innym miejscu (np. w domu zaufanego sąsiada), chroniąc tym samym zapis z kamery przed intruzami. To jego główna zaleta.

Oprócz tego, urządzenie współpracuje z nośnikami danych do 4 TB i zapewnia kompatybilność ze standardowym nośnikiem pamięci USB 2.0 i dyskami twardymi. Dzięki temu pozwala bezpiecznie przechowywać i udostępniać autoryzowanym użytkownikom różnego rodzaju pliki, w tym filmy, zdjęcia, muzykę, pliki biurowe i oczywiście nagrania z kamery.

No dobrze, to tyle teorii - teraz zobaczcie jak sprzęt działa w praktyce i jakie występki w biurze Antyweb udało się za jego pomocą ujawnić.

Materiał powstał we współpracy z firmą MIO.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu