7

Jak Nexus One rozprawi się z iPhonem (na wesoło)

Pojedynek między Nexus One a iPhone rozpoczął się na dobre. Google do promocji swoje telefonu wykorzystuje już główną stronę wyszukiwarki oraz swój mega hit video czyli Youtube. Jeśli chodzi o wyszukiwarkę to okazuje się, że Google wepchnęło reklamy nawet na tę najbardziej okrojoną wersję, która wyświetla się nam na samym początku jeszcze zanim ruszymy myszką. […]

Pojedynek między Nexus One a iPhone rozpoczął się na dobre. Google do promocji swoje telefonu wykorzystuje już główną stronę wyszukiwarki oraz swój mega hit video czyli Youtube. Jeśli chodzi o wyszukiwarkę to okazuje się, że Google wepchnęło reklamy nawet na tę najbardziej okrojoną wersję, która wyświetla się nam na samym początku jeszcze zanim ruszymy myszką. Ciekawy jestem jak na tego typu promocję reaguje Motorola, która jeszcze niedawno była przez Google reklamowana w podobny sposób?

Pojawiają się też pierwsze żartobliwe firmy pokazujące jak brutalnie Nexus rozprawi się z Iphonem i do jakich bezpardonowych sztuczek jest w stanie się posunąć :) Poniżej jeden z takich filmów.