Mobile

Jak dojadę ze śledzeniem na żywo pojazdów komunikacji miejskiej w Warszawie!

Grzegorz Ułan
Jak dojadę ze śledzeniem na żywo pojazdów komunikacji miejskiej w Warszawie!
23

Nie wiem, czy to teraz czy już wcześniej się pojawiło, ale ja trafiłem na to dziś - w aplikacji Jak dojadę dla Warszawy znajdziecie teraz przełącznik "na żywo", czyli włączenie opcji, której mi bardzo brakowało do tej pory.

Do przemieszczania się po Warszawie wykorzystuje głównie komunikację miejską, to dla mnie podstawowy środek transportu na co dzień. Do planowania przejazdów komunikacją z kolei, idealnie sprawdza się aplikacja Jak dojadę.

Brakowało mi w niej tylko sprawdzania opóźnień i śledzenia na żywo, bo o ile na głównych trasach, gdzie zamontowane są ekrany z czasem przyjazdu, to nie problem, to już na pobocznych i mniejszych przystankach niewiedza, o której i czy w ogóle dany autobus/tramwaj przyjedzie, może znacznie opóźnić nam dotarcie do celu.

Teraz szybko i łatwo będzie można ocenić, czy jest sens nadal czekać na właściwy pojazd czy może skorzystać z innego połączenia, a może nawet lepiej będzie wskoczyć na pobliską hulajnogę elektryczną.

Jak to działa dokładnie? W darmowej wersji Jak dojadę ze śledzenia na żywo możemy skorzystać po obejrzeniu reklamy, do dyspozycji mamy wtedy podejrzenie na żywo do 10 tras. Po wykupieniu wersji premium limit ten znika i można sprawdzać przejazdy live bez ograniczeń.

Po włączeniu tej opcji na liście kursów, jak i w jego szczegółach będziemy mogli sprawdzać rzeczywisty czas przyjazdu na nasz przystanek, jak i kolejne na trasie, również na te przystanki, w których będziemy się przesiadać na kolejny kurs.

Śledzenie na żywo w aplikacji Jak dojadę oprócz Warszawy, dostępne jest jeszcze we Wrocławiu i to już od dłuższego czasu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu