Polska

ipla na iPhona i iPada - również w wersji off line!

Grzegorz Marczak
ipla na iPhona i iPada - również w wersji off line!
16

ipla czyli telewizja internetowa z filmami na żądanie udostępniła właśnie możliwość oglądania materiałów video przez urządzenia takie jak iPhone, iPod oraz najnowsze dziecko Apple czyli iPad. Aplikacje umożliwiającą oglądanie ipla na urządzeniach Apple można już pobrać z App Store. Jest ona oczywiśc...

ipla czyli telewizja internetowa z filmami na żądanie udostępniła właśnie możliwość oglądania materiałów video przez urządzenia takie jak iPhone, iPod oraz najnowsze dziecko Apple czyli iPad. Aplikacje umożliwiającą oglądanie ipla na urządzeniach Apple można już pobrać z App Store. Jest ona oczywiście darmowa, płacimy tylko za filmy które chcemy oglądać.W wersji tej (na urządzenia zaczynające się na "i") ipla udostępniła w tej chwili podobno około pięciu tysięcy plików video - czyli całkiem pokaźna liczba nagrań jak na początek. Oczywiście do komfortowego oglądania video z ipla należy być połączonym z internetem przez WIFI. Przynajmniej takie są rekomendacje.

Ciekawą informacją jest natomiast dostępność treści również w trybie off line. Z tego co rozumiem możemy wybrać do 10 plików video (zostaną ściągnięte na nasze urządzenie), które można później oglądać bez konieczności połączenia z internetem. Może to być szczególnie przydatne dla użytkowników iPada czyli urządzenia które daje najlepsze z pośród wymienianych warunki do oglądania filmów. Przed podróżą zgrywamy kilka filmów i potem podczas jazdy pociągiem czy lotu samolotem możemy je sobie na spokojnie obejrzeć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telewizja internetowaVoDipla