Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Google.com z własnym tłem - tego jeszcze nie było!

GM
Grzegorz Marczak
47

Ascetyczny wygląd wyszukiwarki Google niedługo przejdzie do historii. Nie oznacza to, że strona będzie świecić banerami reklamowym - wręcz przeciwnie. Każdy będzie mógł już niedługo użyć własnego tła dla strony głównej wyszukiwarki (i nie chodzi tutaj o iGoogle). Marissa Mayer VP Google ogłosiła, że...

Ascetyczny wygląd wyszukiwarki Google niedługo przejdzie do historii. Nie oznacza to, że strona będzie świecić banerami reklamowym - wręcz przeciwnie. Każdy będzie mógł już niedługo użyć własnego tła dla strony głównej wyszukiwarki (i nie chodzi tutaj o iGoogle). Marissa Mayer VP Google ogłosiła, że w ciągu kilku najbliższych dni mieszkańcy US będą mogli zmienić białe tło Google.com na dowolny obrazek pochodzący z własnych zasobów lub z tego co przetrzymują w serwisie Picasa. Reszta świata będzie musiała na tę możliwość poczekać chwilkę dłużej.

Google.com jest jedną najczęściej wyświetlanych stron www w codziennym obcowaniu z internetem - od teraz będziemy mogli upiększyć ją zdjęciem rodzinki, ulubionego samochodu (jak ktoś lubi), pięknego krajobrazu czy czymkolwiek chcemy. Ciekawe czy to początek upiększania Google ? Widać, kolorowy Bing zrobił jednak pewien wyłom w myśleniu o tym jak może wyglądać wyszukiwarka, i że odrobina grafiki czy też dobre zdjęcie jako tło to jednak nic strasznego.Skorzystacie z możliwości wgrania zdjęcia/tła na główną stronę "waszej" wyszukiwarki?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GooglewyszukiwarkaBing