Edukacja

Duckie Deck i Ciufcia zapraszają na wspaniałe warsztaty dla najmłodszych!

Kamil Świtalski
Duckie Deck i Ciufcia zapraszają na wspaniałe warsztaty dla najmłodszych!
2

Dwie ogromne marki związane z branżą edukacyjną skierowaną ku najmłodszym: Duckie Deck i Ciufcia. Mam cichą nadzieję, że żadnej z nich przedstawiać Wam nie trzeba — to prawdopodobnie najlepsi, a z pewnością najbardziej kreatywni w kwestii wykorzystania nowoczesnych technologii, gracze na rynku. Ci p...

Dwie ogromne marki związane z branżą edukacyjną skierowaną ku najmłodszym: Duckie Deck i Ciufcia. Mam cichą nadzieję, że żadnej z nich przedstawiać Wam nie trzeba — to prawdopodobnie najlepsi, a z pewnością najbardziej kreatywni w kwestii wykorzystania nowoczesnych technologii, gracze na rynku. Ci pierwsi dostarczają najwyższej jakości aplikacji, drudzy natomiast specjalizują się w tworzeniu gier edukacyjnych. A już na początku roku zapraszają na warsztaty dla najmłodszych które odbędą się Warszawie i Krakowie!

Kilkanaście lat temu kategoria edutainment nie istniała — a już na pewno nie w formie, w której możemy ją spotkać obecnie. Czym jest edutainment? To łącznie rozrywki z nauką w bardzo kreatywny sposób — a w końcu co może być lepszego niż przyjemne z pożytecznym?

Do stworzenia Akademii Duckie Deck zainspirowali nas rodzice, których potrzebą wyszliśmy na przeciw. Z naszą ideą postanowiliśmy wyjść teraz szerzej i dotrzeć do dzieci w całej Polsce.

Ula Młodnicka, współtwórca Akademii Duckie Deck.

Pierwsza próba połączenia współczesnych technologii z animacją i nauką już za Akademią DD. Takowa odbyła się w czerwcu, przy okazji wydarzenia autorskiego z okazji Dnia Dziecka. Tym razem, ze zdobytym wówczas doświadczeniem i całym zestawem nowych pomysłów, ekipa przygotowała zestaw warsztatów. Takowe odbędą się, kolejno:

 • 16-17 i 23-24 stycznia w Warszawie (Campus Warsaw)
 • 6-7, 13-14 i 20-21 lutego w Krakowie (Hub:raum)

A w programie takie atrakcje, jak programowanie z Minecraftem czy zabawa z Photonem. Rzeczy które Wasze pociechy pokochają od pierwszego wejrzenia.

Warsztaty tego typu są świetnym sposobem na pokazanie dzieciom oraz rodzicom, że nowe technologie to nie tylko bezmyślna zabawa, ale przede wszystkim świetne narzędzie, które można wykorzystać w różnego rodzaju zabawach i edukacji.

Magdalena Kaniowska, metodyk Akademii Duckie Deck

A co najważniejsze — udział we wszystkich tych wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny! Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Każdego dnia w warsztatach może wziąć udział kilkaset dzieci. Łącznie Akademia Duckie Deck jest gotowa na przyjęcie kilku tysięcy dzieci podczas pięciu weekendów w Warszawie i Krakowie. Dużo, to prawda, patrząc jednak na ciekawie zapowiadający się program wiem, że będą one topniały w oczach. Zapisy do Akademii ruszyły już wczoraj i jeśli jesteście zainteresowani, czym prędzej udajcie się pod adres: http://akademia.duckiedeck.com/.

A my, specjalnie dla użytkowników AntyWeb, mamy do rozdania po jednym kodzie na aplikację krakowskiej ekipy!

Duckie Deck Homemade Orchestra

 1. http://tokn.co/8xdg9mv6
 2. http://tokn.co/0r5cz53c
 3. http://tokn.co/nmfqmudt

Duckie Deck Bird Houses

 1. http://tokn.co/k32eeg9x
 2. http://tokn.co/qk98h8tw
 3. http://tokn.co/48vkbm72

Duckie Deck Family Photos

 1. http://tokn.co/3wp7xj49
 2. http://tokn.co/shjmvgjp
 3. http://tokn.co/wun27mhj

Duckie Deck Huff n' Puff

 1. http://tokn.co/ddkag56v
 2. http://tokn.co/yqthwvpr
 3. http://tokn.co/ay7fdvek

Duckie Deck Trash Toys

 1. http://tokn.co/9c6yugag
 2. http://tokn.co/mehu6w5y
 3. http://tokn.co/jvas4jk7

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu