Polska

Dobry router 3G D-link za dobry kawał - konkurs!

GM
Grzegorz Marczak
136

Opisywałem ostatnio sprzęt firmy D-link jaki dostałem do testów - był to mały router który miął w sobie zarówno modem 3g jak również możliwość tworzenia sieci WIFI. W recenzji wspominałem, że sprzęt ten będzie do wygrania w konkursie. I tak też się dzieje - zapraszam do zapoznania się z zasadami i s...

Opisywałem ostatnio sprzęt firmy D-link jaki dostałem do testów - był to mały router który miął w sobie zarówno modem 3g jak również możliwość tworzenia sieci WIFI. W recenzji wspominałem, że sprzęt ten będzie do wygrania w konkursie. I tak też się dzieje - zapraszam do zapoznania się z zasadami i szybkiej zabawy na wesoło.

Co tym razem trzeba będzie zrobić, żeby wygrać D-link DIR457 o wartości 700-1000 PLN? Wystarczy opowiedzieć dobry kawał:) Dlaczego kawał? Wydaje mi się, że ten sposób na rozrywkę powoli zamiera a przynajmniej coraz rzadziej słyszę aby ludzie opowiadali sobie dowcipy. Ponieważ dobry dowcip potrafi każdemu poprawić humor dlatego pomyślałem, że fajnie będzie poczytać z czego teraz ludzie się śmieją.

Zasady są następujące. Od teraz do soboty (29 maj) do północy proszę o wrzucanie w komentarzu dobrych kawałów jakie ostatnio słyszeliście, ale żeby nie było tak prosto:

- premiowane będą dowcipy opowiedziane przed kamerą - trzeba w końcu wykorzystywać te wszystkie social media a nagranie filmu na Youtube to 5 minut.
- każda inna forma opowiedzenia kawału niż tekst również będzie mile widziana (tylko proszę bez linków do demotywatorów i im podobnych)
- jeśli dowcip będzie się potarzał wygrywa ten kto opowiedział go pierwszy (ale video nadal będzie premiowane)
- tematyk dowolna choć jeśli będą one nawiązywały w jakiś sposób do technologii, dużych korporacji jak Apple to zawsze będzie to miały mały więcej plusik w punktacji
- stare, oklepane dowcipy nie mają szans :)
- kawały wulgarne, niesmaczne itp będą kasowane.

Wyniki ogłoszę w poniedziałek. Mam nadzieję, że będziemy mieli z czego się pośmiać przez te kilka dni - wysiłek jest nieduży a nagroda na tyle ciekawa, że chyba przyda się każdemu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurs