3

Zwiastun premierowy Destiny 2 na zaostrzenie apetytu. Będzie się działo!

Destiny 2
Premiera Destiny 2 już za kilkanaście dni — ale korzystając z okazji rozpoczynającego się właśnie Gamescomu, otrzymaliśmy nowy zwiastun. Nie możecie go przegapić!

Zwiastun premierowy Destiny 2

8. września w Destiny 2 zagramy na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, 24 października zaś będziemy mogli cieszyć się nią także na komputerach osobistych. Jesteśmy już dawno po becie, wrażeniami z której dzieliliśmy się z wami na bieżąco. A dziś możemy cieszyć się trailerem z okazji premiery. No, nie ma co ukrywać, do tej jeszcze kilka dni będziemy musieli cierpliwie zaczekać, ale…

Rozgrywki w nim stosunkowo niewiele, ale tej przecież już zdążyliśmy się naoglądać. I wszyscy którzy zacierają rączki z okazji premiery Destiny 2 spędzą z nią pewnie setki godzin. Zamiast tego dostaliśmy sporo animowanych wstawek fabularnych, które skupiają się głównie na konflikcie, po środku którego znajdziemy się dołączając do tamtejszej zabawy. Będzie dość dramatycznie i widać już teraz, że nie mamy co liczyć choćby na chwilę wytchnienia — bo nawet kiedy uporamy się z trybami dla pojedynczego gracza, to będziemy mogli wskoczyć bezpośrednio do „prawdziwej” gry. I mam tutaj na myśli, rzecz jasna, rozbudowany świat zabawy wieloosobowej. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie, chociaż — z komentarzy które miałem szansę przejrzeć w sieci wynika, że polski dubbing nie wszystkim przypadł specjalnie do gustu — delikatnie mówiąc.

Polski dubbing w Destiny 2

W pierwszym Destiny „skazani” byliśmy na amerykańskie głosy, dlatego po części rozumiem weteranów, którym przestawić się tak od razu może być trudno. Ale znając życie — po jakimś czasie okaże się, że była to po prostu kwestia przyzwyczajenia. Nie uprzedzajmy jednak faktów, tylko zacierajmy ręce i odliczajmy już do premiery najnowszego hitu od Bungie. Bo chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że jest na co czekać, prawda?