Felietony

Czy wasze serwisy też dzisiaj Facebook blokuje?

Grzegorz Marczak
Czy wasze serwisy też dzisiaj Facebook blokuje?
17

Facebookowy fan page Antyweb traktuję dość delikatnie, nie wrzucam niczego przez skracacze linków, każdy post dodaj ręcznie itp. Mimo to dziś z rana przywitał mnie przy próbie dodania postu z Antyweb komunikat jaki widzicie obok na załączonym obrazku. Na początku myślałem, że po prostu coś nie tak w...

Facebookowy fan page Antyweb traktuję dość delikatnie, nie wrzucam niczego przez skracacze linków, każdy post dodaj ręcznie itp. Mimo to dziś z rana przywitał mnie przy próbie dodania postu z Antyweb komunikat jaki widzicie obok na załączonym obrazku. Na początku myślałem, że po prostu coś nie tak wklejałem, jednak przy kolejnej próbie nawet z artykułami które wcześniej dodałem, było to samo.

Od razu pomyślałem o tym, że FB przestało tolerować jakiś plugin którego używam. Byłby to problem bo dojście do tego, który i dlaczego wcale nie musi być łatwe tym bardziej, że kwestionowanego linku czyli ogp.me/ns w źródle strony nie widać. Gorzej jednak, że w tym 800 milionowym tłumie zaczynamy zdawać sobie sprawę jak duże szansę są na to, że ktoś zainteresuje się szybko moim zgłoszeniem.

Na szczęście czytelnicy na FB podpowiedzieli, że ten komunikat to nie jest tylko problem Antyweb. Występuje także w przypadku innych serwisów, chociażby Techcrunch. Nie pozostaje nic innego jak czekać na to aż sytuacja się wyjaśni bo zakładam, że jest to jakiś błąd Facebooka a nie akcja blokująca nagle od dziś bliżej nie określony kod na stronach?

Proszę o info kto z was ma dziś podobny problem?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook