11

Chwyciliśmy kamerę i pojechaliśmy do Gdańska. Jak udało się infoShare 2015?

W dniach 11-12 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Gdańsku infoShare 2015. Jak udała się impreza, na której spotkali się startupowcy i inwestorzy? Tegoroczne infoShare odwiedziło 4 tysiące osób, z 30 krajów – w tym Niemiec, Rosji, Indii, Ukrainy, Chile i Argentyny. Milion euro od inwestorów, 100 startupów, 50 partnerów i wystawców. Odwiedzający […]

W dniach 11-12 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Gdańsku infoShare 2015. Jak udała się impreza, na której spotkali się startupowcy i inwestorzy?

Tegoroczne infoShare odwiedziło 4 tysiące osób, z 30 krajów – w tym Niemiec, Rosji, Indii, Ukrainy, Chile i Argentyny. Milion euro od inwestorów, 100 startupów, 50 partnerów i wystawców. Odwiedzający mogli obejrzeć aż 73 prelekcje i wziąć udział w 13 warsztatach. Na scenach pojawiło się łącznie ponad 100 speakerów. Poza tym w Gdańsku odbyły się „satelickie” imprezy – before, networking na PGE Arena, koncert live KAMP!, after, VIP Dinner i beach running. A w sobotę ECS i Dragon Boats.

NIe mamy się do czego przyczepić. Tegoroczne infoShare było imprezą na światowym poziomie – zarówno jeśli chodzi o zawartość, jak i organizację. Fajnie, że jest w naszym kraju miejsce na takie inicjatywy, szkoda tylko, że mainstreamowe media wciąż ich nie dostrzegają.

infoShareZa udostępnienie sprzętu wideo dziękujemy firmie Sony, a Was zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.