Miniblog

Chcesz zrobić biznes z WP?

GM
Grzegorz Marczak
7

EBiznes.wp.pl to odświeżona platforma do kontaktów biznesowych z Wirtualną Polską. Jeśli szukacie dla swoich super ciekawych startupów partnera do biznesu lub też chcecie sprzedać swój serwis internetowy - możecie to teraz zgłosić do WP. Urzekła mnie w całym serwisie opcja zgłaszania pomysłów - ż...

EBiznes.wp.pl to odświeżona platforma do kontaktów biznesowych z Wirtualną Polską. Jeśli szukacie dla swoich super ciekawych startupów partnera do biznesu lub też chcecie sprzedać swój serwis internetowy - możecie to teraz zgłosić do WP.

Urzekła mnie w całym serwisie opcja zgłaszania pomysłów - żadnego komentarza po co, co się stanie z tym pomysłem. Co w przypadku gdy się spodoba itp.

Ps Jakby ktoś naprawdę chciał coś ciekawego sprzedać to proszę również o kontakt przez "biznesową platformę handlową" antyweb.pl :)

Ps2 Mówiąc zupełnie poważnie - ponieważ robiłem interesy z WP dlatego mogę polecić ten portal. Osoby z którymi miałem okazję się kontaktować były kompetentne i rzeczowe (mam nadzieję, że nic się od tamtej pory nie zmieniło)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup