7

Chcesz przenieść się z Evernote do OneNote? Od teraz już nie powinieneś mieć oporów

onenote
Co nas często powstrzymuje przed tym, by przenieść się do innej usługi? Fakt, iż migracja czasem jest problematyczna. Zwyczajnie nie mamy na to czasu lub ochoty - nawet, jeżeli alternatywa wydaje się być dużo lepszym rozwiązaniem niż nasze dotychczasowe. W przypadku migracji z Evernote do OneNote nie powinniśmy już narzekać na ten fakt - przejście do usługi Microsoftu będzie od teraz maksymalnie bezproblemowe.

Po tym, jak OneNote stał się aplikacją wieloplatformową, kusi coraz więcej osób. W ogóle, ekosystem usług Microsoftu coraz mocniej wciska się do konkurencyjnych platform będąc znakomitym uzupełnieniem niemal każdego urządzenia z jakimkolwiek systemem operacyjnym. Kolejnym krokiem w ekspansji OneNote jest udostępnione przez giganta narzędzie do importowania notatek wprost z Evernote’a.

Narzędzie do importowania danych z Evernote najpierw pojawi się na platformie Windows, następnie zostanie udostępnione dla urządzeń Mac. Obecna wersja programu współpracuje z komputerami z minimalnie Windows 7. Zalecane jest posiadanie instalacji Evernote’a, by ułatwić i przyspieszyć proces importowania. Jeżeli do tej pory mieliście jakiekolwiek opory przed tym, by przenieść się do OneNote – teraz już nie powinniście ich mieć. OneNote dodatkowo oferuje darmowy dostęp offline, a ponadto nielimitowaną ilość notatek miesięcznie.

Program możecie pobrać stąd.