Polska

Cafe.pl - nowa społecznościówka lub serwis randkowy Gazety

Grzegorz Marczak
9

Na blogu webstop.pl przeczytałem o nowym (właściwie to starym ale odświeżonym) serwisie społecznościowo randkowym od gazeta.pl. Cafe.pl - bo pod takim adresem kryje się serwis jest w tej chwili czasami dostępny, czasami bo na kilka prób dostania się do serwisu otrzymałem taki oto komunikat :...

Na blogu webstop.pl przeczytałem o nowym (właściwie to starym ale odświeżonym) serwisie społecznościowo randkowym od gazeta.pl. Cafe.pl - bo pod takim adresem kryje się serwis jest w tej chwili czasami dostępny, czasami bo na kilka prób dostania się do serwisu otrzymałem taki oto komunikat :Kiedy już komuś uda się wejść na stronę Cafe.pl (świetna domena) to oczom jego ukaże się chyba serwis randkowy. Napisałem chyba dlatego, że trudno mi jest jednoznacznie określić czy ma to być serwis społecznościowy czy serwis gdzie pan może poznać panią.

Nowe Cafe.pl wygląda jak z "szablonu" cięty - zapewne duże portale mają jakiś poradnik "jak budować serwis internetowy" i na jego podstawie tworzą swoje twory. Zrozumiałbym gdyby serwis taki stworzył amatorski duet tworzący coś po godzinach - ale duży portal mający aspiracje i pieniądze?

Nie wiem jaka jest do końca strategia agory (a właściwie to chyba wiem) jeśli chodzi o tworzenie i wypuszczanie tego typu serwisów ale mam nadzieję, że dowiem się tego na zbliżającej sie konferencji Internet 2K8.

Moja krytyczna postawa wobec tworów agory wynika z tego, że moim zdaniem portal ten ma potencjał i możliwości ale nie wykorzystuje ich (nie wiem czy nie chce czy ma inne cele) tylko tworzy kolejne półprodukty, które jeśli się nie sprawdzą to się je bez dużych strat wyłączy.

A tak wygląda Cafe.pl (gdyby komuś do tej pory nie udało się dostać)Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gazetaagora