Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Będzie nowa wersja kultowej gry Broken Sword

MM
Michał Majchrzycki
0

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Nie tylko dlatego, że powstaje kolejna wersja jednej z ciekawszych gier, które ukazały się na rynku. Także z tego powodu, iż do powstania tytułu mogą przyczynić się zwykli internauci. Jak łatwo zgadnąć, kolejny projekt dzięki crowdfundingowi ma szansę na realizacj...

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Nie tylko dlatego, że powstaje kolejna wersja jednej z ciekawszych gier, które ukazały się na rynku. Także z tego powodu, iż do powstania tytułu mogą przyczynić się zwykli internauci. Jak łatwo zgadnąć, kolejny projekt dzięki crowdfundingowi ma szansę na realizację.

Na Kickstarterze zebrano już ponad 200 tys. dolarów z oczekiwanych 400 tys. Broken Sword - the Serpent's Curse Adventure ukaże się niezależnie od zebranej kwoty, ale internauci biorący udział w akcji będą mogli dodatkowo wesprzeć twórców kultowej gry. Pieniądze zebrane na Kickstarterze pozwolą na dopieszczenie tytułu i wydanie go w najlepszej wersji. A wersja ta - uwaga - będzie w 2D. Autorzy gry zdecydowali bowiem, że najnowsza wersja Broken Sword ma nawiązywać do starych, dobrych wydań. Data premiery jeszcze nie została określona.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu