Po Godzinach

Nowa usługa abonamentowa dla fanów audiobooków. Zapisujcie się szybko, żeby załapać się na promocję!

Weronika Makuch
Nowa usługa abonamentowa dla fanów audiobooków. Zapisujcie się szybko, żeby załapać się na promocję!
88

Jeśli tylko słuchanie audiobooków sprawia wam przyjemność, mam dobrą wiadomość. Nadchodzi nowa usługa abonamentowa.

Audioteka klub to, jak sami o sobie mówią, najwygodniejszy sposób, by słuchać najlepszych audiobooków po polsku. Zupełnie nowa aplikacja oferuje nowe możliwości, które powinny spodobać się wszystkim spragnionych tego typu rozrywki. Jeśli tylko zapiszemy się do tegoż klubu, zyskamy możliwość słuchania książek za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Opcja nie jest dostępna przez stronę internetową aczkolwiek każdy klubowicz może korzystać z przysługującej mu zniżki, własnie w sklepie na stronie internetowej. W obniżonej cenie możena kupić większość tytułów dostępnych w Audiotece, czyli ponad 8000 różnych audiobooków. Promocja nie zostały objęte tylko tytuły, które nie pozwalały na to ze względów licencyjnych.

Nową aplikację Audioteki można już pobierać

Kiedy użytkownik zakupi audiobooka w cenie subskrypcyjnej, zakup ten zostanie potraktowany jak każdy inny. Oznacza to, że w przypadku rezygnacji z członkostwa w klubie, audiobooki nie przepadną, a pozostaną na wirtualnej półce. Sam dostępny katalog będzie z czasem ulegał modyfikacjom. Audioteka stara się śledzić gusta swoich użytkowników i dopasowywać nowe treści w taki sposób, aby to słuchacze byli jak najbardziej zadowoleni. Klubowicze będą mogli śmiało kupować kolejne tytuły w subskrypcyjnej cenie - 19,90 każdy. Oprócz tego będą mogli dzielić się wybranyi pozycjami ze swojej półki z dwojgiem członków rodziny. Najważniejszą opcją jest oczywiście nielimitowane słuchanie wyselekcjonowanego zestawu aduiobooków. Usługa Audioteka Klub jest dostępna wyłącznie dla użytkowników dedykowanych jej, bezpłatnych aplikacji Audioteki na urządzenia z Androidem (wersja 5.0 i wyższe) oraz iOS (wersja 10 i wyższe).

Netflix dla audiobooków czy coś więcej? Storytel gotowe na wymianę treściami z konkurencją

No dobrze, przejdźmy do tego, co wszystkich interesuje najbardziej. Ile za to wszystko trzeba zapłacić? Przez pierwsze 14 dni - nic. Możemy śmiało uruchomić okres próbny, aby sprawdzić, czy w ogóle nas to interesuje. Jeśli dołączycie do klubu do 10 listopada załapiecie się na promocję. Audioteka przeceniła sporo bestrellerów specjalnie dla klubowiczów. Wszystkie przecenione tytuły kosztują tylko 9,90 złotych. Jeśli zdecydujecie się na wykupienie abonamentu po okresie próbnym, będziecie musieli płacić 19,90 złotych w przypadku płatności kartą lub kontem PayPal. Alternatywnie, płatność iTunes lub dodanie do rachunku telefonicznego, w wyższej cenie uwzględniającej marżę operatora.

Trzy oferty subskrypcji Empik Go na audiobooki – jak wypadają na tle Storytel i Audioteki?

Nowa usługa abonamentowa i odświeżona aplikacja zapewne zadowolą stałych użytkowników tego typu treści. Trudno stwierdzić, czy przyciągną do siebie tłumy nowych chętnych. O tym przekonamy się z czasem. Osobiście mam nadzieję, że tak. Oby rynek książki (również tej mówionej) rozwijał się w Polsce jak najprężniej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu