52

Auchan wciąż niezniszczalny jest bo jest the best… lalalala

Pani dyrektor do spraw komunikacji w Auchan interweniuje w sprawie piosenki jaką nagrali pracownicy tej firmy podczas jednej z imprez wewnętrznych. Ponoć nagranie to „wyciekło do sieci” bez wiedzy właścicieli. Wszyscy, którzy opublikowali ten film są więc proszeni o „natychmiastowe usunięcia piosenki z sieci internetowej. W razie niezastosowania się do niniejszego wezwania zastrzegamy możliwość podjęcia […]

Pani dyrektor do spraw komunikacji w Auchan interweniuje w sprawie piosenki jaką nagrali pracownicy tej firmy podczas jednej z imprez wewnętrznych. Ponoć nagranie to „wyciekło do sieci” bez wiedzy właścicieli. Wszyscy, którzy opublikowali ten film są więc proszeni o „natychmiastowe usunięcia piosenki z sieci internetowej. W razie niezastosowania się do niniejszego wezwania zastrzegamy możliwość podjęcia wszelkich możliwych kroków prawnych, nie wyłączając drogi sądowej”

Niestety na razie Youtube nie usłuchał (bo to on opublikował nagranie) i nadal wstrętnie i wrednie wyświetla ten film. Na dowód tego umieszczam pod spodem link do nagrania. Mam nadzieję, że Auchan dzięki mojemu wskazaniu będzie w stanie szybko zablokować nagranie w całym internecie:)

Link :Dodatkowo chciałbym zauważyć, że serwis Youtube jest również w posiadaniu innej piosenki nagranej przez pracowników tej sieci sklepów. W tej sprawie też proszę interweniować u Google – link wskazujący „utwór” pod spodem:Ps. Może te agencje social media mają jednak rację, że edukować firmy trzeba od podstaw. Choć myślałem, że już wszyscy nauczyli się, że każda akcja w końcu doczeka się reakcji a szczególnie jeśli jest to internet i próba blokowania niewygodnych nagrań czy informacji przez korporację.