AntywebTV

To najmocniejszy smartfon na świecie. Widzieliśmy już ASUS ROG Phone II

Paweł Winiarski
14

Gamingowe supersmartfony to taka dziwna kategoria. W sumie nie wiadomo dla kogo, bo jednak większość graczy ceni sobie tę platformę ze względu na proste produkcje do zabawy w kolejce do lekarza czy drodze do szkoły lub pracy. Ale jednak takie urządzenia istnieją i Asus zaprezentował własnie następcę ROG Phone. Bez cudowania z nazwą, po prostu dodał do niej dwójkę.

Chyba nikt nie jest zdziwiony tym, że ASUS jako firma produkująca zarówno smartfony, jak i komputery dla graczy postanowiła swego czasu stworzyć gamingowy smartfon. No bo jak nie oni - to kto? Mając już cały know-how, pomysły na akcesoria, kontynuuje swój pomysł i na tegorocznych targach IFA mogłem zobaczyć z bliska ASUS ROG Phone II. Jak wygląda, co potrafi i co drzemie pod maską? Zobaczcie sami.

Bardzo ciekawi mnie co sądzicie o tej gałęzi branży mobile. To nie są tanie urządzenia, a granie na smartfonie kojarzy się z czymś trochę innym niż ultra-wydajny procesor i tona dodatkowego sprzętu upodobniającego telefon do przenośnej konsoli. A może ktoś z Was skusił się na pierwszą odsłonę ASUS ROG Phone lub planuje zakup dwójki?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu