AntywebTV

To najmocniejszy smartfon na świecie. Widzieliśmy już ASUS ROG Phone II

Paweł Winiarski
To najmocniejszy smartfon na świecie. Widzieliśmy już ASUS ROG Phone II
14

Gamingowe supersmartfony to taka dziwna kategoria. W sumie nie wiadomo dla kogo, bo jednak większość graczy ceni sobie tę platformę ze względu na proste produkcje do zabawy w kolejce do lekarza czy drodze do szkoły lub pracy. Ale jednak takie urządzenia istnieją i Asus zaprezentował własnie następcę ROG Phone. Bez cudowania z nazwą, po prostu dodał do niej dwójkę.

Chyba nikt nie jest zdziwiony tym, że ASUS jako firma produkująca zarówno smartfony, jak i komputery dla graczy postanowiła swego czasu stworzyć gamingowy smartfon. No bo jak nie oni - to kto? Mając już cały know-how, pomysły na akcesoria, kontynuuje swój pomysł i na tegorocznych targach IFA mogłem zobaczyć z bliska ASUS ROG Phone II. Jak wygląda, co potrafi i co drzemie pod maską? Zobaczcie sami.

Bardzo ciekawi mnie co sądzicie o tej gałęzi branży mobile. To nie są tanie urządzenia, a granie na smartfonie kojarzy się z czymś trochę innym niż ultra-wydajny procesor i tona dodatkowego sprzętu upodobniającego telefon do przenośnej konsoli. A może ktoś z Was skusił się na pierwszą odsłonę ASUS ROG Phone lub planuje zakup dwójki?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu