14

AntywebTV : Królowie polskiego internetu, walka o wideo i sukcesy polskich firm

Wracamy z naszym poniedziałkowym „obiektywnym” przeglądem wydarzeń z minionego tygodnia. Główne tematy w tym odcinku to pojedynek Onetu i Grupy WP, Facebook vs Youtube, przewidywania odnośnie sprzedaży iWatch oraz sukcesy naszych producentów gier. Zapraszamy i gorąco zachęcamy do subskrypcji naszego kanału Youtube: Bardzo dziękujemy też za tak miłe przyjęcie poprzedniego odcinka. Uczymy się cały czas […]

Wracamy z naszym poniedziałkowym „obiektywnym” przeglądem wydarzeń z minionego tygodnia. Główne tematy w tym odcinku to pojedynek Onetu i Grupy WP, Facebook vs Youtube, przewidywania odnośnie sprzedaży iWatch oraz sukcesy naszych producentów gier.

Zapraszamy i gorąco zachęcamy do subskrypcji naszego kanału Youtube:

Bardzo dziękujemy też za tak miłe przyjęcie poprzedniego odcinka. Uczymy się cały czas i pewnie jeszcze bardzo dużo przed nami ale mam nadzieje, że nasze materiały choć trochę pokazują kierunek w jakim chcemy rozwijać wideo na Antyweb.

Dziękujemy również firmie Sony za udostępnienie świetnego sprzętu wideo, codziennie poznajemy go lepiej i mam nadzieję, ze niedługo będziemy potrafili w pełni wykorzystać.