73

Adobe Photoshop CS2 za darmo na Windowsa i OSX (aktualizacja)

Tego pakietu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać i mimo, że Adobe nie rozdaje za darmo jego najnowszej wersji to myślę, że warto jest zainteresować się dziewiątą edycją Photoshopa, która zadebiutowała w 2005 roku. Dostępne są wersje dla systemu Windows oraz OS X, aby je pobrać wystarczy zalogować się lub założyć konto, jeżeli takowego nie posiadamy, […]

adobe_photoshop_cs2_88599Tego pakietu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać i mimo, że Adobe nie rozdaje za darmo jego najnowszej wersji to myślę, że warto jest zainteresować się dziewiątą edycją Photoshopa, która zadebiutowała w 2005 roku. Dostępne są wersje dla systemu Windows oraz OS X, aby je pobrać wystarczy zalogować się lub założyć konto, jeżeli takowego nie posiadamy, i wybrać odpowiedni link. Samego Photoshopa, a także pozostałe elementy pakietu Creative Suite znajdziecie tutaj.

Aktualizacja: Prosimy o nieco cierpliwości, gdy tylko sytuacja z licencją zostanie wyjaśniona, poinformujmy Was o tym!

Aktualizacja 2: Adobe jest świadome udostępnienia wszystkim posiadaczom dostępu do kluczy do pakietu CS2, jak samo komentuje tą sytuację: „Prosimy też pamiętać, że pakiet ten nie będzie w pełni funkcjonalny na najnowszych systemach operacyjnych”. (dzięki @Tehnik)! Wszystko wskazuje więc na to, że każdy użytkownik z Adobe ID może korzystać z pakietu CS2.

Aktualizacja 3(08.01): Tak jak się spodziewaliśmy – Adobe wcale nie miało na celu udostępnienia za darmo pakietu CS2. Tylko osoby posiadające licencję mogą korzystać z udostępnionych programów. Źródła: Forbes, Adobe.