Technologie

8 razy Domena .PL!

Redakcja Antyweb
8 razy Domena .PL!
44

Bardzo miło jest mi Was poinformować, że wspólnie z firmą AZ.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę dla czytelników Antyweb.pl. Spółka AZ.pl jest doskonale znana znawcom branży jako jedna z najstarszych firm hostingowych i rejestratorów domen, działająca od 1996 roku. Na czym polega promocja i co jest...

Bardzo miło jest mi Was poinformować, że wspólnie z firmą AZ.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę dla czytelników Antyweb.pl. Spółka AZ.pl jest doskonale znana znawcom branży jako jedna z najstarszych firm hostingowych i rejestratorów domen, działająca od 1996 roku.

Na czym polega promocja i co jest w ofercie?

Promocja polega na udostępnieniu za darmo 5 domen.pl dla firm, oraz trzech kolejnych, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup hostingu. Oczywiście hosting dla czytelników Antyweba (PERSONAL Hosting) również objęty jest dużym rabatem, który wynosi aż 90 procent! Cena takiego pakietu (hosting + 8 domen) to 24 zł netto na cały rok.

Pamiętajcie, że nie ma tu żadnych kosztów ukrytych. Poza tym otrzymujecie pełną swobodę zarządzania usługami. Jeśli będziecie zadowoleni z oferty, a wierzę że tak będzie, możecie ją odnowić na kolejny okres.

Jakie są parametry Personal Hostingu ?

Podstawowym parametrem jest ilość miejsca na dane (pliki, e-maile, multimedia, etc.), która wynosi 70 GB.  Nie ma limitu transferu danych, więc nie trzeba się martwić, że w przypadku wykorzystania transferu danych konto przestanie funkcjonować. Pakiet zawiera również 20 baz MySQL i 20 baz PostgreSQL.

Sporym plusem hostingu w AZ.pl jest tzw. cPanel, czyli przyjazne narzędzie do zarządzania usługami. Jeśli jednak mimo to mielibyście kłopoty z konfiguracją, to firma oferuje 24 godzinne wsparcie (które ma swoją drogą znakomite referencje – http://www.az.pl/referencje-opinie-klienci.html)

Ponadto hosting AZ.pl zapewnia bogate zabezpieczenia antywirusowe i antyspamowe. Dla osób szukających prostych i gotowych rozwiązań przygotowano pakiet 312 skryptów z auto-instalatorem. Dzięki temu w kilka sekund na swoim hostingu możemy uruchomić takie aplikacje jak Wordpress, Joomla, osCommerce czy Drupal. Jeśli już będziemy mieli gotową stronę, możemy wykorzystać przyznane przez AZ.pl 200 zł na jej reklamę w Google Adwords. Jak więc widzicie, za 24 zł otrzymujecie całkiem fajny pakiet usług.

W ramach Personal Hosting dostaniecie też  WEBskiego Kreatora.

Dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy niekoniecznie znają się na html-u, firma udostępnia tzw. WEBski Kreator. Jest to narzędzie, dzięki któremu nawet osoba kompletnie nie znająca się na tworzeniu stron WWW szybko i sprawnie stworzy własną witrynę. Kreator jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, korzysta bowiem z edytora typu point&click, a efekty pracy widoczne są w czasie rzeczywistym. Poza tym narzędzie oferuje różnego rodzaju widżety społecznościowe (facebook, twitter, etc.), które uatrakcyjniają stronę.

Prezentacja Kreatora WEBski from AZ.pl on Vimeo.

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli więc szukacie miejsca pod własną stronę internetową lub chcecie kupić tanio kilka domen PL to moim zdaniem warto przyjrzeć się tej ofercie. Jak z niej skorzystać? Wystarczy, że podczas rejestracji w polu w którym wpisuje się kod promocji wpiszecie ANTYWEB (najlepiej skorzystać z tego linka). Otrzymacie w ten sposób 8 domen polskich zupełnie za darmo oraz 90% upustu na PERSONAL Hosting.

Na koniec jedna ważna informacja: promocja obowiązuje jedynie w październiku. Przez tydzień będzie dostępna tylko dla czytelników Antyweb podających kod promocyjny, później w ciągu 3 tygodni w wybranym okresie będzie dostępna dla wszystkich. Jeśli więc planowaliście zakup hostingu czy też domen to teraz jest na to najlepszy moment ☺

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hosting