Moje przemyślenia

300 tysięcy aplikacji w App Store?

Grzegorz Marczak
300 tysięcy aplikacji w App Store?
6

Według venturebeat.com App Store osiągnął właśnie 300 tysięcy aplikacji (w czym ponad 200 tysięcy to programy płatne). Rekord ten jest jednak negowany przez inne źródła które twierdzą, że wprawdzie Apple jest już bliskie osiagnięcia tej okrągłej kwoty ale z szampanem trzeba będzie jeszcze chwilę poc...

Według venturebeat.com App Store osiągnął właśnie 300 tysięcy aplikacji (w czym ponad 200 tysięcy to programy płatne). Rekord ten jest jednak negowany przez inne źródła które twierdzą, że wprawdzie Apple jest już bliskie osiagnięcia tej okrągłej kwoty ale z szampanem trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Niezależnie od faktycznego wyniku (czy jest to 270 czy 290 tysięcy) jeśli chodzi o liczbę aplikacji trzeba przyznać, że App Store to niesamowity sukces. Szczególnie, że Apple ma w swoim portfolio dosłownie tylko kilka produktów na których możemy wykorzystać aplikacje z App Store. Teraz sklep z aplikacjami mają już najwięksi rywale Apple w tym również Google, które dla swojego Androida ma już w ofercie ponad 100 tysięcy programów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleApp Store