Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Zostań przyjacielem pasty do zębów.

GM
Grzegorz Marczak
4

No bo czemu nie można zostać przyjacielem pasty do zębów skoro można zostać przyjacielem przeglądarki internetowej . Sam jestem użytkownikiem FireFoxa – jest to jednak dla mnie narzędzie jak każde inne (i to pewnie mój duży bład). Jak mam się z nim zaprzyjaźnić? Starałem się mówić do niego, przy...

No bo czemu nie można zostać przyjacielem pasty do zębów skoro można zostać przyjacielem przeglądarki internetowej .

Sam jestem użytkownikiem FireFoxa – jest to jednak dla mnie narzędzie jak każde inne (i to pewnie mój duży bład). Jak mam się z nim zaprzyjaźnić? Starałem się mówić do niego, przynosiłem prezenty – ale nadal jest milczący, a może jest chory?

Dodatkowo twórcy FF widzą dlaczego go wybrałem:

Była to przemyślana decyzja o sposobie, w jaki chcesz korzystać z Sieci. Należysz teraz do ruchu, na którym opiera się Firefox – społeczności przywracającej równowagę w Sieci.

Dowiaduje się, że należę do ruchu który przywraca równowagę w sieci (może w rybackiej?!) – a ja się przecież nigdzie nie zapisałem. Z tak rozbudowaną propagandą niedługo powstanie partia „przyjaciół FF” , która ze składek ponownie wykupi reklamy w najbardziej poczytnych tygodnikach i miesięcznikach.

Włączyłem po raz kolejny film o podobnie brzmiącej nazwie czyli „dzień świra” – może dowiem się z niego dlaczego dzieje się tak jak się dzieje.

PS. Wie, że FF nie jest poprawnym skrótem dla nazwy tej przeglądarki ale tak mi jest najwygodniej.
PS2. Wiem, że jestem sarkastyczny ale to wszystko przez pogodę która sprawia, że moje wakacje spływają w strugach deszczu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: