Moje przemyślenia

Wszystko co nowego od Google w jednym miejscu

GM
Grzegorz Marczak
11

W natłoku informacji o nowych produktach i dodatkach od Google można się bardzo szybko pogubić. Wprawdzie każdy bardziej znaczący produkt ma swój blog to jednak śledzenie ich wszystkich na raz nie jest łatwe. Dlatego też Google zrobiło prosty agregator newsów o swoich produktach. Strona ta jest szcz...

W natłoku informacji o nowych produktach i dodatkach od Google można się bardzo szybko pogubić. Wprawdzie każdy bardziej znaczący produkt ma swój blog to jednak śledzenie ich wszystkich na raz nie jest łatwe. Dlatego też Google zrobiło prosty agregator newsów o swoich produktach. Strona ta jest szczególnie przydatna jeśli przegapimy jakąś informacje od Google i chcemy do niej wrócić bez konieczności przypominania sobie na jakim blogu była ogłaszana.

Dzięki Google New bardzo łatwo można też znaleźć wszelkie informacje na temat jednego konkretnego produktu. Strona została zbudowana w ten sposób, że jej główną część z newsami można filtrować używając rozwijanej listy z serwisami lub podając kategorię produktów jaką jesteśmy zainteresowani.To czego mi osobiście brakuje to nawet lakonicznego opisu danej usługi czy produktu z wskazaniem kilku podstawowych cech i rodzajów zastosowania. Nie każdy odwiedzający stronę koniecznie musi wiedzieć co to jest na przykład Checkout i jak stosować ten produkt. Owszem można znaleźć taką informację na innych stronach Google ale jeśli tworzy się taki mini katalog informacji o produktach to można by dodać kilka słów opisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google