7

Wiemy już, kiedy zobaczymy Samsunga Galaxy S IV

Zgodnie z przewidywaniami Samsung nie zaprezentuje na trwających właśnie targach w Barcelonie kolejnej wersji swojego flagowego modelu Galaxy S IV. Stanie się to 14 marca w Nowym Jorku podczas specjalnego wydarzenia, czemu nie można się dziwić. Koreańczycy doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań i chcą zatrzymać uwagę klientów i mediów tylko przy sobie. Choć nie […]

1Zgodnie z przewidywaniami Samsung nie zaprezentuje na trwających właśnie targach w Barcelonie kolejnej wersji swojego flagowego modelu Galaxy S IV. Stanie się to 14 marca w Nowym Jorku podczas specjalnego wydarzenia, czemu nie można się dziwić. Koreańczycy doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań i chcą zatrzymać uwagę klientów i mediów tylko przy sobie.

BD71OrFCEAAiMgz

Choć nie jestem wielkim zwolennikiem produktów Samsunga, to nie przekreślam nadchodzącego modelu już na starcie. Być może tym razem wreszcie mi się spodoba? (do czterech razy sztuka;). Jak na razie o nowym flagowcu Samsunga wiemy niewiele – spodziewany jest ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1080p. Cała impreza będzie transmitowana na żywo godzinie 01:00 z nocy 14 na 15 marca.

Źródło: The Verge.