Moje przemyślenia

Widgets dla Google Talk

GM
Grzegorz Marczak
3

Google Talk w Polsce jest chyba dość mało popularnym komunikatorem, nie wiem również jak wygląda pozycja gtalk za granicą. Pewne jest jednak, że google ma co do swojego komunikatora poważne plany. Web-owa wersja gtalk w całej okazałości Niedawno google wypuściło wersje web-ową swojego komu...

Google Talk w Polsce jest chyba dość mało popularnym komunikatorem, nie wiem również jak wygląda pozycja gtalk za granicą. Pewne jest jednak, że google ma co do swojego komunikatora poważne plany.


Web-owa wersja gtalk w całej okazałości

Niedawno google wypuściło wersje web-ową swojego komunikatora. Sam komunikator wzbogacił się o kolejne funkcjonalności np. możliwość kopiowania plików, pocztę głosową. Podczas rozmowy będziemy mogli załączać do dialogu filmy youtube, zdjęcia z flickr lub z albumów picasa

Ciekawy jestem czy wszystkie te zmiany spowodują iż Google Talk stanie się np: bardziej popularny w polsce (ostatnie styczniowe osiągnięcie tego komunikatora to ok 10 tyś real users więc bardzo słabo). Przyznam szczerze, że osobiście nie używam Gtalk właśnie dla tego, że jest mało popularny wśród moich znajomych.

Osobiście odnoszę wrażenie, że firma google rozwija za dużo produktów aby móc je wszystkie utrzymać na odpowiednim poziomie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: