2

Tydzień zaczynamy od Google Day 2008

Ten tydzień zapowiada się dość ciekawie – przede wszystkim mamy Google Day 2008 (to już dzisiaj). Wprawdzie agenda spotkania nie wygląda specjalnie porywająco ale wiele razy byłem na konferencjach na których mimo imponującej agendy było po prostu nudno – może więc tym razem Google nas zaskoczy i nie będzie to PR-owe show marketingowców. Kolejna sprawa […]

Ten tydzień zapowiada się dość ciekawie – przede wszystkim mamy Google Day 2008 (to już dzisiaj). Wprawdzie agenda spotkania nie wygląda specjalnie porywająco ale wiele razy byłem na konferencjach na których mimo imponującej agendy było po prostu nudno – może więc tym razem Google nas zaskoczy i nie będzie to PR-owe show marketingowców.

Kolejna sprawa to audycja w Polskim Radiu Szczecin. W kolejnej audycji podcastu komputerowego Trącić myszką 29 września 2008 o godzinie 22:05 tematem bedą startupy i serwisy społecznościowe.
„Powiemy czym są społeczności wertykalne. Zastanowimy się ile warte są pomysły na startupy. Porozmawiamy też gdzie szukać wsparcia i jak sprawnie stworzyć swój pierwszy startup”.
Gośćmi będą Łukasz Sielski z WAYN.com i Zbigniew Krzewiński z SpeedUp Seed Funding Group. Audycja będzie też dostępna jako podcast. Więcej informacji i czat na stronie myszka.org