32

Tak powinno się reklamować zbiórki charytatywne! Siepomaga pokazało, że można to zrobić ciekawie

Siepomaga.pl mam nadzieję, że przedstawiać wam nie muszę. Zresztą kilka razy dzięki temu systemowi zbieraliśmy wspólnie pieniądze dla potrzebujących. To co natomiast chcę wam przedstawić to nowa akcja tego serwisu na rzecz fundacji PRZYTUL PSA. W samej akcji pewnie nie było by nic niezwykłego gdyby nie kapitalna reklama która jej towarzyszy i która już dziś […]

Siepomaga.pl mam nadzieję, że przedstawiać wam nie muszę. Zresztą kilka razy dzięki temu systemowi zbieraliśmy wspólnie pieniądze dla potrzebujących. To co natomiast chcę wam przedstawić to nowa akcja tego serwisu na rzecz fundacji PRZYTUL PSA. W samej akcji pewnie nie było by nic niezwykłego gdyby nie kapitalna reklama która jej towarzyszy i która już dziś stanie się pewnie hitem polskiego internetu (reklama zrobiona przez Fundacje Przytul Psa)

Zobaczcie zresztą sam – w roli głównej aktor Piotr Cyrwus, który pewnie wszystkim jest znany z roli Ryśka z serialu Klan. W tej reklamie nie ma jednak nic wspólnego z miłym i gapowatym facetem, wręcz przeciwnie. Dla mnie ten sposób promocji akcji charytatywnej to bomba!

Proponuję aby każdy komu podobała się ta reklama zamiast lajkować wpłacić 5 złotych na tę zbiórkę!