Recenzja

Samsung Galaxy S10+: Warto dopłacić do najdroższego? Recenzja

Michał Pisarski
Samsung Galaxy S10+: Warto dopłacić do najdroższego? Recenzja
10

Samsung Galaxy S10+ to największa i najdroższa w tej chwili wersja nowego flagowca Koreańczyków. Sprawdziliśmy, czy jej potencjalne zalety rzeczywiście dają jej przewagę nad S10 i S10e.

Samsung, wzorem Apple, zaprezentował w tym roku trzy edycje swojego flagowca. W przeciwieństwie do iPhone'a Xr, najtańszy okazał się jednak na tyle ciekawy i rozsądnie wyceniony, że może wręcz zagrażać sprzedaży teoretycznie bardziej "wypasionych" wersji. Spędziłem łącznie trzy tygodnie na sprawdzaniu Galaxy S10, Galaxy S10e i Galaxy S10 Plus by przekonać się, który z nich jest najbardziej optymalnym wyborem. W filmie powyżej opowiadam o Plusie. Wnioski? Jeśli nie zależy Wam na nieco lepszym czasie pracy i dużym ekranie, bez obaw postawcie na tańsze wersje. Nie zrozumcie mnie jednak źle - Plus to jeden z najlepszych, najbardziej kompletnych smartfonów na rynku. Po prostu dodatkowy przedni aparat okazuje się zbędny, a duży wyświetlacz nie tak ergonomiczny. Zapraszam do materiału.

Sprawdźcie też koniecznie nasz materiał porównujący Galaxy S10e z Galaxy S10 oraz recenzję Galaxy S10e przygotowaną przez Pawła Winiarskiego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu