Ciekawe strony

Przed chwilą pisałem o...

GM
Grzegorz Marczak
4

O polskich odpowiednikach serwisu delicje a tymczasem nasz pierwowzór wprowadza dość ciekawą funkcjonalność czyli opisy tag-ów. Teraz każdy nasz tag możemy dodatkowo opisać po to aby np. ludzie którzy nie rozumieją jego znaczenia mieli jasność co do tego co autor miał na myśli. Delicje jako jeden z...

O polskich odpowiednikach serwisu delicje a tymczasem nasz pierwowzór wprowadza dość ciekawą funkcjonalność czyli opisy tag-ów. Teraz każdy nasz tag możemy dodatkowo opisać po to aby np. ludzie którzy nie rozumieją jego znaczenia mieli jasność co do tego co autor miał na myśli. Delicje jako jeden z serwisów które wypromowały mechanikę tag-ów pokazuje w jaki sposób możemy je rozwijać i przyzna szczerze, że podobają mi się ich pomysły.

Niedawno pisałem również o twitterze i o tym, że zaraz powstaną polskie odpowiedniki. I faktycznie powstają, ibogg.pl to serwis dzięki któremu możemy poinformować znajomych co teraz robimy. Serwis zbudowany jest w oparciu o CreativeBot czyli bota do GG. Wiadomości na ibogg publikujemy poprzez wysłanie na odpowiedni numer GG naszego tekstu.

Jeśli chodzi o wygląd i to co oferuje ibogg to oprócz publikowania wiadomości i szukania znajomych nie ma tam praktycznie nic, wygląda to bardziej na prezentacje nowych możliwości bota niż niezależny serwis. Jeśli jednak pomysł się przyjmie autorzy na pewno szybko rozbudują swoją stronę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: