6

Promowanie za pieniądze wpisów znajomych? Słabe

Trochę się to robi absurdalne i groteskowe. Teraz ponoć będziemy mogli zapłacić za promocję wpisu naszego znajomego. Po co? Nie bardzo wiem. Natomiast jaki widać jeśli jest możliwość wciśnięcia przycisku „promuj za kasę” gdziekolwiek w serwisie to Facebook go wciśnie. Przechodzę chyba jakiś Facebookowy kryzys bo wszystko co się tam dzieje jest ostatnio dla mnie […]

Facebook now lets you pay to promote content posted by friends | The Verge

Trochę się to robi absurdalne i groteskowe. Teraz ponoć będziemy mogli zapłacić za promocję wpisu naszego znajomego. Po co? Nie bardzo wiem. Natomiast jaki widać jeśli jest możliwość wciśnięcia przycisku „promuj za kasę” gdziekolwiek w serwisie to Facebook go wciśnie.

Przechodzę chyba jakiś Facebookowy kryzys bo wszystko co się tam dzieje jest ostatnio dla mnie mocno wtórne. Potencjał tego miliarda użytkowników jest mimo wszystko trudny do wykorzystania i już nie raz okazało się, że nie wszystko co zrobi Facebook się udaje. Mam tylko nadzieję, że nie zabraknie im odwagi i inicjatywy aby się zmieniać bo nie ma nic gorszego niż zastój w serwisie społecznościowym.

Obrazek z theverge.com