Wideo

Nareszcie jest! Zwiastun nowych Gwiezdnych Wojen [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
7

"Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie", bo takiego polskiego tytułu doczekała się nowa odsłona Star Wars. Nie będzie to oczywiście kolejna część sagi, a film z uniwersum SW, który opowie o tytułowym Rogue One (choć to oczywiście spekulacje), dowódcy Rogue Squadron. To jednostka pilotów Rebelii, któ...

"Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie", bo takiego polskiego tytułu doczekała się nowa odsłona Star Wars. Nie będzie to oczywiście kolejna część sagi, a film z uniwersum SW, który opowie o tytułowym Rogue One (choć to oczywiście spekulacje), dowódcy Rogue Squadron. To jednostka pilotów Rebelii, która została utworzona po Bitwie o Yavin. Zwiastun "robi robotę", ma odpowiedni klimat, pozostaje więc czekać nie tylko na film (grudzień), ale i na dłuższy materiał promocyjny.

Pewnie widzieliście poruszenie polskim tłumaczeniem tytułu. Nie dajcie się jednak porwać szaleństwu śmieszków. To nie jest pomysł polskich tłumaczy nadchodzącego filmu - „Łotr Jeden” funkcjonuje już w tłumaczeniu opowieści ze świata Gwiezdnych Wojen od lat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gwiezdne wojnystar wars