Laptop

Najlepsza hybryda na rynku? - Wideo-recenzja HP EliteBook Revolve 810 G1

KK
Karol Kopańko
24

HP adresuje ten sprzęt do klienta biznesowego i tylko on może uczynić najlepszy z niego użytek. Gdyż konfiguracja z monitorem zewnętrznym i przenoszeniem urządzenia wtedy, kiedy jest to wymagane naprawdę ma sens. Nikt inny także zapewne nie zdoła wysupłać na notebooka 6 tys. a od tego pułapu zaczyna...

HP adresuje ten sprzęt do klienta biznesowego i tylko on może uczynić najlepszy z niego użytek. Gdyż konfiguracja z monitorem zewnętrznym i przenoszeniem urządzenia wtedy, kiedy jest to wymagane naprawdę ma sens. Nikt inny także zapewne nie zdoła wysupłać na notebooka 6 tys. a od tego pułapu zaczynają się ceny.


http://youtu.be/31qsmRlrZmU

Konfiguracja przeze mnie testowana z i7 jest jeszcze droższa. Lecz trzeba zrozumieć, że HP wraz z tym modelem nie wchodzi naprawdę w żadne współzawodnictwo z laptopami czy tabletami, a w hybrydowym, biznesowym segmencie po prostu takie są ceny. Więc jeśli Twoja firma planuje w najbliższym czasie zakupy to jest idealny do tego model. W przeciwnym wypadku możesz się przejść do supermarketu, pobawić się zawiasem i dotykiem a potem spojrzeć na bardziej praktyczne półki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: