Ciekawe strony

Nadchodzi Valhalla !

Grzegorz Marczak
Nadchodzi Valhalla !
1

Dawno tak nie ucieszyłem się z informacji o reaktywacji strony internetowe. Valhalla.pl bo o tym serwisie mowa był to kiedyś najlepsze miejsce poświęcone grom komputerowym Charakteryzowało się bardzo wysokim poziomem artykułów, częstotliwością aktualizacji oraz wierną rzeszą użytkowników. Teraz...

Dawno tak nie ucieszyłem się z informacji o reaktywacji strony internetowe. Valhalla.pl bo o tym serwisie mowa był to kiedyś najlepsze miejsce poświęcone grom komputerowym Charakteryzowało się bardzo wysokim poziomem artykułów, częstotliwością aktualizacji oraz wierną rzeszą użytkowników.

Teraz jak donosi serwis medialink.pl serwis valhalla.pl powstaje z popiołów aby zmącić spokój jaki panuje w obszarze serwisów o grach komputerowych.

W chwili obecnej serwis jest w wersji testowej a autorzy obiecują, że wszystkie jego funkcjonalności będą dostępne w listopadzie a więc już niedługo. To co jest zaprezentowane teraz pokazuje iż serwis ten jest przygotowany na walkę o pierwsze miejsce w swojej kategorii na rynku polskim. Grupa docelowa jest również moim zdaniem świetnie dobrana (gracze starsi, pamiętający poprzedni serwis, samowystarczalni, którzy potrafią wydawać spore sumy pieniędzy na swoje hobby)

Reaktywacja serwisu valhalla jest moim zdaniem świetnym pomysłem. Jestem pewien, iż serwis ten stanie się wkrótce jednym z bardziej popularnych miejsc w Polsce dedykowanych grom komputerowym.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu