13

Maszyna czasu na Aviary – pogrom Photoshopa

Aviary (nowo powstający edytor graficzny online) zaprezentował właśnie nową funkcjonalność dzięki, której nie tylko możemy zobaczyć jak będzie wyglądać coś w przyszłości ale też w przeszłość. Dotyczy to zarówno ludzi jak i przedmiotów martwych. Ta rewolucyjna technologia została określona jednym słowem „magia” – oczywiście twórcy nie zdradzą nam żadnych szczegółów dotyczących tego w jaki sposób […]

Aviary (nowo powstający edytor graficzny online) zaprezentował właśnie nową funkcjonalność dzięki, której nie tylko możemy zobaczyć jak będzie wyglądać coś w przyszłości ale też w przeszłość. Dotyczy to zarówno ludzi jak i przedmiotów martwych.Ta rewolucyjna technologia została określona jednym słowem „magia” – oczywiście twórcy nie zdradzą nam żadnych szczegółów dotyczących tego w jaki sposób działają mechanizmy umożliwiające generowanie takich obrazów.

Najlepiej „magię” Aviary pokazuje poniższy film:Podsumowując – kunszt tego numeru jest w moim rankingu w chwili obecnej na pierwszym miejscu.