Filmy

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera w Polsce na HBO GO! Znamy datę premiery!

KK
Konrad Kozłowski
3

HBO Polska ogłosiło, że reżyserska wersja "Ligi Sprawiedliwości" Zacka Snydera zadebiutuje na HBO GO w Polsce równocześnie z premierą w USA. Znamy datę premiery.

Pamiętacie film "Liga sprawiedliwości" (recennzja) z 2017 roku? Nad projektem prace zaczął Zack Snyder, reżyser "Człowieka ze stali" i "Batman v. Superman", który z prywatnych powodów musiał opuścić szeregi ekipy odpowiedzialnej za film. Produkcję ukończył Joss Whedon, który wprowadził sporo zmian w samej historii i scenariuszu. Ostateczny rezultat nie przypadł jednak do gustu widzom i krytykom, a po premierze "Ligi sprawiedliwości" przyszłość uniwersum DC stanęła pod znakiem zapytania. Późniejsze filmy z tymi samymi bohaterami luźno nawiązują do reszty wydarzeń, ale w żadnym wypadku nie sprawiają wrażenia bycia częścią większej układanki.

Czym jest Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera?

Do własnej wizji "Ligi sprawiedliwości" powrócił kilkanaście miesięcy temu Zack Snyder, któremu studio zezwoliło na wznowienie prac. Oprócz przemontowania filmu, reżyser uzyskał budżet na tak zwane dokrętki, czyli nagranie dodatkowych scen z kluczowymi aktorami, a także możliwość przygotowania nowych efektów specjalnych. Premierze filmu towarzyszy cała kampania reklamowa, jak również debiut ścieżki dźwiękowej przygotowanej z myślą o nowej wersji filmu.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Data premiery Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera w Polsce na HBO GO

Popularnie nazywany Snyder Cut nie zadebiutuje jednak w kinach, a na HBO Max w USA i jednocześnie w Polsce na HBO GO już 18 marca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: