45

Kondolencje – Tragedia w Smoleńsku

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy dzisiaj stracili swoich najbliższych w wypadku samolotu w Smoleńsku. 10 kwietnia 2010 będzie z pewnością jednym z najbardziej tragicznych dni w historii Polski, zginęła Para Prezydencka jak również wielu wspaniałych ludzi – jest to na pewno wielka starta dla Polski. Osobiście nadal trudno jest mi uwierzyć w […]

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy dzisiaj stracili swoich najbliższych w wypadku samolotu w Smoleńsku. 10 kwietnia 2010 będzie z pewnością jednym z najbardziej tragicznych dni w historii Polski, zginęła Para Prezydencka jak również wielu wspaniałych ludzi – jest to na pewno wielka starta dla Polski.

Osobiście nadal trudno jest mi uwierzyć w to co się dzisiaj stało. Jak doszło do takiego wypadku? Dlaczego podejmowano tyle prób lądowania? Czy winny był stan techniczny prezydenckiego samolotu? Mam nadzieję, że po zakończeniu okresu żałoby dowiemy się wszystkiego o przyczynach tej katastrofy.