Dla startupów!

Zawsze byłem i będę przychylny nowym przedsięwzięciom internetowym. Staram się na łamach antyweb.pl promować ciekawe pomysły, proponowałem też nowym ciekawym startupom promocję na moim blogu (całkowicie darmową). Na tej stronie chciałem przybliżyć nieco zasady tej promocji.

Co trzeba zrobić aby być promowanym na blogu antyweb.pl? W zasadzie nie jest to nic specjalnego, wystarczy wysłać do mnie opis swojego serwisu. Od jakości opisu oczywiście sporo zależy, im lepiej i jaśniej przedstawiony jest pomysł, autorzy, plany na przyszłość oraz sposób na konkurencję tym większa szansa na to że informacja będzie skuteczna. Video z prezentacją twórców i startupu jest również bardzo mile widziane.


Co proponuję startupom które będą interesujące?
– Przede wszystkim reklamę na blogu oraz publikacji informacji na ich temat (oczywiście będzie to opinia moja subiektywna opinia). Jeśli chodzi o reklamę, wszelkie zasady omówimy indywidualnie (głównie miejsce reklamowe oraz czas emisji).

Wizjonerów i ewangelistów w internecie jest wielu dlatego nawet nie staram się doradzać komuś co i jak powinien zrobić. Jeśli jednak ktoś z was uzna, że moje uwag co do jego serwisu mogą być pomocne to chętnie się z nimi podzielę.


Czy warto promować się na Antyweb?

Codziennie blog ten czytają tysiące osób, które mniej lub bardziej aktywnie związane są z branżą internetową. Informacje pojawiające się na antyweb były bardzo często wykorzystywane w innych mediach internetowych, na blog zaglądają bardzo chętnie dziennikarze, inwestorzy, dyrektorzy funduszy inwestycyjnych itp. Jednym słowem wszyscy którzy mogą pomóc, zainwestować oraz wypromować nowy biznes internetowy.

Podsumowując – naprawdę warto!
Fotografia od base10