Internet

Pornhub wyciąga pomocną dłoń - pomoże przy jesiennych obowiązkach

Kamil Świtalski
Pornhub wyciąga pomocną dłoń - pomoże przy jesiennych obowiązkach
16

Pornhub raz jeszcze udowadnia, że marketing w ich wykonaniu potrafi przybierać rozmaite formy — i nie boją się wyjść ze standardowych ram. Sami przedstawiają się jako ekspertów od "dmuchania i ssania" — i jako dowód, sprzątają amerykańskie trawniki!

Pornhub na przestrzeni lat już wielokrotnie udowodnił, że ich spece od marketingu mają pazur... i są po prostu znakomici w tym, co robią. Tym razem oferują "dmuchanko"... a bardziej odkurzanko (więc, de facto, sprzątanie), liści. Tak, nie musicie przecierać oczu ze zdziwienia — firma którą (raczej słusznie) kojarzycie z pornografią, zaoferowała szczęściarzom usługi, jakich nikt by się po nich nie spodziewał. Bo mogą!

Tej jesieni Pornhub użyczy ręki i zaoferuje Ameryce "dmuchanie" i usuwanie liści za darmo. W końcu jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o dmuchanie i ssanie. Kto chce zostać wydmuchany przez Pornhub?

Pornhub posprząta trawniki – i to całkowicie za darmo

Cała ta akcja w ramach kampanii "Pornhub Blows America", której tytuł z jednej strony ma kojarzyć się niegrzecznie, ale z drugiej — firma po raz kolejny udowadnia, że potrafi myśleć nieszablonowo i zrobić coś wyjątkowo po swojemu — stąd nietypowe połączenie sił z firmą Dutchess Lawns. A efektem ich działań jest zaoferowanie w dniach 7-9 listopada mieszkańcom Dutchess County w stanie Nowy Jork usługę zgarniania liści. By móc z niej skorzystać, wystarczyło wysłać maila pod wskazany adres e-mail z informacjami kontaktowymi, a także dowodem, że zamieszkujemy pod tym adresem. Naturalnie ilość miejsc była mocno ograniczona, ale sama inicjatywa (jak i zresztą cała kampania) na piątkę z plusem.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Pornhub angazuje się w niestandardową akcję. Akcję, która z jednej strony jest dla nich czystym marketingiem (bo umówmy się: mimo że wszyscy wiemy jak działa, wciąż pozostaje fantastyczną ciekawostką nawet dla tych, którzy nie mieszkają w Dutchess County), ale z drugiej faktycznie pomagają tamtejszym mieszkańcom. I za to należą im się wielkie brawa, bo zamiast powiesić ogromne plakaty na pół miasta czy kupić więcej banerów online — postanowili kroczyć niestandardową ścieżką, której trudno jest mi nie pochwalić. Bo... to naprawdę działa.

Warto też dodać, że to nie jest pierwszy raz, kiedy firma oferuje takie usługi. Minionej zimy w ramach Pornhub Plows America oferowali darmowe odśnieżanie w Bostonie oraz Nowym Jorku. Można? No pewnie że można, tylko trzeba chcieć. Oby więcej takich akcji!

Zobacz też inne wpisy związane z Pornhub:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu