Internet

Od prawniczki do gwiazdy OnlyFans. Zgadnijcie, gdzie zarabia więcej

Patryk Koncewicz
Od prawniczki do gwiazdy OnlyFans. Zgadnijcie, gdzie zarabia więcej
42

Idź na studia, mówili....

Pół roku – tyle wytrzymała 27-letnia Jazmen Jafar w kancelarii prawnej, nim zrezygnowała z „wymarzonego” zawodu na rzecz… kariery w branży porno. Roczne zarobki prawnika przebiła w zaledwie miesiąc od otwarcia kanału na OnlyFans.

7  dolarów za codzienne transmisje na żywo

Kobiety z Bliskiego Wschodu często nie mają innego wyjścia – muszą liczyć się z wolą i ambicjami rodziców. Tak też było w przypadku Jazmen Jafar (pseudonim „artystyczny”, bo gwiazda nie chce zdradzać swoich personaliów), która została przez rodzinę niejako zmuszona do podążania ścieżką edukacji, by docelowo rozwijać się w branży prawnej. Studia, egzaminy adwokacie, aż w końcu pierwsza rozmowa o pracę i zdobycie ciepłej posadki w kancelarii. Brzmi jak wymarzony scenariusz? Nie dla Jazmen.

Polecamy na Geekweek: Odciski palców to podpis. Nie ma dwóch takich samych. Nawet u bliźniaków

Źródło: Depositphotos

Kobieta w rozmowie z Insiderem przekazała, że przez pół roku pracowała po 10 godzin dziennie, by spełnić oczekiwania rodziców, jednak z czasem ten tryb pracy stał się wykańczający. Taka wizja przyszłości była nie do zaakceptowania dla 27-latki, dlatego po pracy zaczęła nagrywać filmy erotyczne i publikować je na kultowej już platformie OnlyFans. I to okazało się strzałem w dziesiątkę – przede wszystkim pod kątem finansowym. Jazmen Jafar zarabiała w kancelarii 75 tysięcy dolarów rocznie. To dokładnie tyle i udało się wyciągnąć z OF w lutym. W pierwszych 3 miesiącach tego roku wygenerowała aż 180 tysięcy i ktoś zapewne zapyta: jakim kosztem? Cóż, Jazmen nie przejmuje się krytyką, choć jak sama przyznaje, rodzina była zszokowana.

„Świat naprawdę się zmienia, a tradycyjne ścieżki kariery nie są już takie, jak kiedyś. Kiedyś zawody takie jak prawnik, inżynier i lekarz przynosiły ci pieniądze i stabilność, ale teraz, dzięki internetowi, masz nieskończone możliwości”

Dziś Jazmen całkowicie zrezygnowała z pracy w kancelarii. Kobieta chce oprócz nagrywania filmów dla dorosłych skupić się na działalności społecznej – będzie bronić praw osób świadczących usługi seksualne, wykorzystując przy tym swoją wiedzę prawniczą. Cóż, takiego plot twistu nie powstydziłby się nawet M. Night Shyamalan.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news