7

Niezgrany #4: Nigdy nie lekceważ potęgi ciemnej strony Mocy

Obrazek jednoznacznie sugeruje jaka gra rozpocznie i zdominuje czwarty odcinek Niezgranego. Ale oczywiście poza betą Star Wars: Battlefront w świecie gier pokazano przez ostatnie dwa tygodnie kilka innych ciekawych materiałów. Dlatego nie przedłużam i zapraszam na czwarty odcinek mojego growego vloga. Zgodnie z Waszymi prośbami, w opisie odcinka znajdziecie rozpiskę tematów z odnośnikami w formie linków. […]

Obrazek jednoznacznie sugeruje jaka gra rozpocznie i zdominuje czwarty odcinek Niezgranego. Ale oczywiście poza betą Star Wars: Battlefront w świecie gier pokazano przez ostatnie dwa tygodnie kilka innych ciekawych materiałów. Dlatego nie przedłużam i zapraszam na czwarty odcinek mojego growego vloga.

Zgodnie z Waszymi prośbami, w opisie odcinka znajdziecie rozpiskę tematów z odnośnikami w formie linków. Jeśli natomiast chodzi o sprzęt do nagrywania nic się nie zmieniło, dziś również dziękuję japońskiej firmie na literę „S”. A Was zapraszam do subskrybowania naszego kanału (też na „s”:). I niech Moc będzie z Wami.