Świat

Iterasi - dynamiczny bookmarking na dynamiczne storny

Grzegorz Marczak
Iterasi - dynamiczny bookmarking na dynamiczne storny
9

Iterasi to nowo powstający serwis bookmarkingowy. To co odróżniać go będzie od można to powiedzieć tradycyjnych serwisów tej kategorii to możliwość zapisania strony dokładnie w takim kształcie jak ją w danej chwili oglądamy - serwis zapamięta dokładnie wszystkie ustawienia strony oraz wszystkiego ro...

Iterasi to nowo powstający serwis bookmarkingowy. To co odróżniać go będzie od można to powiedzieć tradycyjnych serwisów tej kategorii to możliwość zapisania strony dokładnie w takim kształcie jak ją w danej chwili oglądamy - serwis zapamięta dokładnie wszystkie ustawienia strony oraz wszystkiego rodzaju wybory i selekcje jakich dokonalliśmy.

Aby dokładnie zrozumieć na czym ma polegać fenomen Interasin najlepiej obejrzeć film jaki był nagrany podczas konferencji DEMO 2008 - wyjaśnia on jak działa i jak może nam pomóc ten serwis w codziennym korzystaniu z internetu.Muszę przyznać, że pokazane na filmie zastosowania serwisu przemawiają do mnie. Często dodając coś do delicji tak naprawdę chcę zapamiętać konkretną daną jaka w tej chwili pojawia się na moim ekranie (konkretne ogłoszenie, lub jakiś wynik wyszukiwania) - często też budowa serwisu, który właśnie zapamiętuje nie pozwala mi na to.

Zaprezentowany na Demo 2008 serwis może być ciekawym rozwiązaniem coraz częściej pojawiające się problemu dynamicznie zmieniających się danych, może też okazać się że oparcie powodzenia całego przedsięwzięcia na tego typu funkcjonalności to za mało aby osiągnąć sukces.

W każdym razie na pewno po tym jak serwis zostanie upubliczniony bardzo chętnie zapoznam się z jego możliwościami oraz jego funkcjonalnością.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu