VOD

To będzie szaleństwo. Trzy nowe VOD w Polsce w 2022

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
39

W 2022 roku do Polski zawitają HBO Max, Disney+ i SkyShowtime. Co się zmieni, na jakie nowości czekamy i co warto o nich wiedzieć?

Odkładane w czasie debiuty HBO Max i Disney+ w Polsce zbiegną się w czasie, a na naszym rynku pojawi się też jeszcze jeden nowy gracz: SkyShowtime. Już teraz nie narzekamy na niedosyt nowości, bo ciągle mamy co oglądać dzięki obecnym na rynku lokalnym serwisom oraz gigantom, a na przestrzeni następnych miesięcy pojawią się następne. HBO Max zajmie miejsce HBO GO i w tym przypadku możemy liczyć na poprawę jakości materiałów wideo oraz szerszą ofertę, zaś dotychczasowi klienci powinni móc nadal korzystać z oferty na tych samych zasadach.

Nowe VOD w Polsce w 2022 - HBO Max, Disney+ i SkyShowtime

Disney+ wprowadzi cały worek klasyków Disney'a, Pixara i Star Wars, a także zupełnie nowe tytuły powstające z myślą o dystrybucji online, jak seriale w ramach znanych marek. Dzielone na odcinki historie pojawiają się też od pewnego czasu w uniwersum Marvela, więc w tym roku będzie nam dane je nadrobić, a w drodze jest jeszcze więcej produkcji. SkyShowtime to natomiast bardzo ciekawy twór, który łączy w sobie wiele rozbudowanych bibliotek np. Showtime, Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Paramonunt+ i Peacock. Będzie co oglądać! Więcej w materiale wideo powyżej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu