Gry

Epic MEGA Sale startuje. Borderlands 3 za darmo, ale trzeba się pośpieszyć

3

Startuje wielka, majowa wyprzedaż gier od firmy Epic. The Epic MEGA Sale rozpocznie się dziś, 19 maja o godzinie 23:00 i potrwa do 16 czerwca. W jej ramach będziecie mogli zdobyć zupełnie za darmo grę Borderlands 3, ale uwaga, czas na jej „złapanie” jest znacznie krótszy.

Borderlands 3

Bardzo popularna strzelanka typu FPS „Bordelands 3” będzie dostępna za darmo przez najbliższy tydzień. Deadline na jej zdobycie upłynie 26 maja o godz. 23:00. Aby „zaklepać” sobie licencję na ten tytuł, wystarczy zalogować się do konta w Epic Games Store w aplikacji lub na stronie internetowej i kliknąć „Pobierz”.

3 hity w kolejce

Po tym czasie Epic ujawni kolejny udostępniany za darmo tytuł, który zapewne będzie również dostępny przez jeden tydzień. Do końca wyprzedaży zostaną rozdane w taki sposób cztery gry, warto więc przez najbliższy miesiąc trzymać rękę na pulsie. Szczególnie że w materiałach prasowych firma podkreśla, że nie będą to przypadkowe tytuły...

Kupony Epic

W czasie trwania tej promocji na waszych kontach pojawią się też kupony uprawniające do zniżki 25% od ceny każdej znajdującej się w sklepie Epic pozycji. Warunkiem jest to, że jej cena wyniesie 14,99 dolarów lub więcej. Pamiętajcie jednak, że ta oferta dotyczy wyłącznie gier, DLC, ulepszenia i inne dodatki nie będą nią objęte.

MEGA Deals

Epic przygotował też specjalne oferty w ramach promocji MEGA Deals, które będą znacznie korzystniejsze od standardowej zniżki. Tutaj oferty mogą już dotyczyć DLC i dodatków sprzedawanych „wewnątrz” gier. Wśród wymienionych dotychczas tytułów, które zostaną nią objęta, uwagę zwraca z pewnością 50% cięcie ceny na hitowy Far Cry 6 od Ubisoftu.

Promocje są skierowane zarówno do graczy posiadających już konto Epic, jak i tych, którzy dopiero zdecydują się je założyć. Epic chwali się, że na dziś w ich sklepie znajduje się ponad 1600 gier i dodatków, więc każdy gracz będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu