Seriale

Depresja, marazm i narkotyki, czyli wszystko co najlepsze powraca w zwiastunie finałowego sezonu BoJacka Horsemana

Weronika Makuch
2

Wreszcie, mamy to! Zapowiedź finałowego sezonu BoJack Horseman. Nie mogę się doczekać.

Jest i on. Zwiastun finałowego sezonu BoJack Horseman od Netfliksa. Platforma ogłosiła, że sezon zostanie podzielony na dwie części. Pierwszą z nich zobaczymy już za miesiąc, na drugą (niestety) będziemy musieli poczekać aż do nowego roku, ponieważ pojawi się dopiero 31 stycznia. Ta decyzja może trochę dziwić. Ostatnio dyskutowaliśmy na temat wypuszczania sezonów w odstępach tygodniowych oraz wypuszczania ich całych naraz. Ale żeby dzielić i kazać fanom czekać trzy miesiące? Oj nieładnie, Netfliksie, bardzo nieładnie!

Pierwsza część pojawi się 25 października, druga - 31 stycznia

Szósty sezon pokaże nam, jak BoJack poradził sobie na odwyku. Zwiastun przedstawia nam list, który gwiazdor napisał do swojej przyjaciółki Diane. Urywki klipów tego, co dzieje się u pozostałych bohaterów, nie pozostawiają wątpliwości. U nikogo nie jest tak naprawdę kolorowo. Mówiąc prościej - nic się nie zmieniło. Nadal będzie gorzko i depresyjnie. BoJack jednak wyraźnie stara się dostrzegać światełko w tunelu. Nauka myślenia pozytywnie nie jest prosta, ale czy wszystko skończy się uszczęśliwieniem aktora? Przekonamy się.

Dawno nie byłem tak poruszony serialem – Netflix mnie oczarował i zniszczył

BoJack Horseman to animowany serial dla dorosłych, który opowiada historię tytułowego gwiazdora sitcomu z lat 90. Ten niespecjalnie sympatyczny koń żyje sobie w wielkiej wilii w Hollywoo, karmiąc się własną depresją, alkoholem i narkotykami. W trakcie poprzednich sezonów mieliśmy okazję poznać bliżej jego jak i osoby z jego najbliższego otoczenia. BoJack przy każdym z sezonów serwował nam nową dawkę beznadziei, pokazując, jak bardzo można zepsuć sobie życie i relacje z bliskimi. Emocjonalny roller coaster ma zakończyć się wraz z końcem stycznia. Oby to było fenomenalne zakończenie.

South Park na Netfliksie! Ale fanów to na pewno nie zadowoli

Netflix całkiem nieźle radzi sobie z animacjami dla dorosłych. Dopiero co wrzucili kilka sezonów South Parku, niedawno też pojawił się najnowszy sezon Rozczarowanych, a w tym miesiącu na platformę wleci nowy sezon Big Mouth. Z niecierpliwością czekam na nowe wiadomości dotyczące Nie ma jak w rodzinie. Netflix z coraz większą chęcią zagarnia najlepsze seriale z tego gatunku. Na platformie możemy oglądać również Głowę Rodziny, Archera czy Ricka i Mortyego, a sama platforma przygotowuje serię o Elvisie. Jako fanka animacji dla dorosłych bardzo się cieszę. Niech tylko BoJack mnie nie zawiedzie...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu