70

W Virgin Mobile można już zgarnąć maksymalnie 36 GB transferu danych

Transfer danych to często decydująca kwestia przy wyborze operatora (oczywiście oprócz zasięgu), dlatego też często właśnie ten element jest eksponowany i obfitujący w promocje. Virgin Mobile właśnie podwyższył dodatkowe paczki danych w najpopularniejszych taryfach na kartę.

Virgin już jakiś czas temu zdecydował się udostępnić promocję Dokładka i podwyższyć limity w taryfach #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER o 3 GB, pisaliśmy Wam o tym w wakacje zeszłego roku. Dzięki temu w najdroższej opcji można było cieszyć się 13 GB transferu danych.

Później pojawiała się promocja GigaGigaNet, gdzie za dodatkowe 5 zł można było zgarnąć jeszcze więcej gigabajtów.

Teraz promocja Dokładka doczekała się znaczącej aktualizacji. W miejsce 3 GB we wszystkich taryfach pojawiły się jeszcze większe dokładki, zróżnicowane w zależności od wybranej taryfy.

I tak, w opcji #PEŁENLUZ dostaniemy 3 GB dodatkowo, #BEZLIMITU – 6 GB, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER – 10 GB. Jeśli połączymy to z opcją GigaGigaNet oraz korzystamy z wybranej taryfy od co najmniej 6 miesięcy możemy korzystać w przypadku wyboru #DLAMNIESUPER z 36 GB w miesiącu za 49 zł.

Porównując opcję #NAJLEPIEJ za 44 zł do oferty nju mobile na kartę za 39 zł, przebili ich o 1 GB. Z tym, że w nju mobile dopiero po 2 latach można dobić do 30 GB.

Darmowe GB można aktywować wysyłając kod *222*333#. Obecni użytkownicy, korzystający już z wymienionych pakietów, powinni dostać już zwiększone paczki automatycznie od nowego okresu.