2

Zoho Writer na Google Gears.

Zoho „zaatakowało” swojego największego konkurenta jakim jest Google (i jego produkt Google Documents adn Spreadsheets) nową wersją swojego edytora tekstu czyli Zoho Writer. Zoho.com to chyba jeden z największych pakietów oferujących zestaw aplikacji działających on-line i zastępujących takie narzędzia desktopowe jak edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, notebook, narzędzia do planowania itp. Zoho writer (edytor tekstu) właśnie […]


Zoho „zaatakowało” swojego największego konkurenta jakim jest Google (i jego produkt Google Documents adn Spreadsheets) nową wersją swojego edytora tekstu czyli Zoho Writer.

Zoho.com to chyba jeden z największych pakietów oferujących zestaw aplikacji działających on-line i zastępujących takie narzędzia desktopowe jak edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, notebook, narzędzia do planowania itp.

Zoho writer (edytor tekstu) właśnie został zaprezentowany w nowej wersji, która pozwala między innymi na pracę z naszymi dokumentami również w trybie offline.

Co ciekawe nowa wersja Zoho writer została zbudowana przy użyciu Google Gears (zestaw rozszerzeń dla przeglądarek pozwalający na pracę off-line) czyli narzędzi pochodzących od ich bezpośredniej konkurencji czyli Google.

Google udostępniając Google Gears na licencji open source na pewno liczyło się, że skorzysta z nich również konkurencja – jednak fakt konkurowania z Google przy użyciu jego własnych narzędzi wydaje się dość zabawny.


Pokaz nowych możliwości Zoho Writer