2

Zobacz gdzie trenują mistrzowie świata

Specjalnie dla czytelników Antyweb.pl wielokrotni mistrzowie świata w Counter-Strike’u, obecnie występujący w ESC ICY BOX przesłali kilka zdjęć ze swojego zgrupowania treningowego do nadchodzących turniejów. Polski zespół od 11 marca przebywa w Pulheim pod Kolonią. ESC Gaming tworzą: Filip „Neo” Kubski, Jarosław „pasha” Jarząbkowski, Jakub „kuben” Gurczyński, Wiktor „TaZ” Wojtas i Mariusz „Loord” Cybulski. Neo […]

Specjalnie dla czytelników Antyweb.pl wielokrotni mistrzowie świata w Counter-Strike’u, obecnie występujący w ESC ICY BOX przesłali kilka zdjęć ze swojego zgrupowania treningowego do nadchodzących turniejów. Polski zespół od 11 marca przebywa w Pulheim pod Kolonią.

ESC Gaming tworzą: Filip „Neo” Kubski, Jarosław „pasha” Jarząbkowski, Jakub „kuben” Gurczyński, Wiktor „TaZ” Wojtas i Mariusz „Loord” Cybulski. Neo i spółka w Niemczech będą ćwiczyć do 18 marca, po czym wrócą do Polski, aby odebrać wizy do Rosji.

zobacz jak trenuja mistrzowie swiata 1

Do Moskwy lecą 22 marca, gdzie zagrają w turnieju Techlabs. Zmierzą się w nim ze światową czołówkę o pierwsze miejsce i 8 000 dolarów. W stolicy Rosji zagrają także: Ninjas in Pyjamas, Natus Vincere i Virtus.pro, czyli sama śmietanka sceny Counter-Strike: Global Offensive.

zobacz jak trenuja mistrzowie swiata 2

– Tydzień później mamy Copenhagen Games – mówi Filip „Neo” Kubski z ESC Gaming. – Przygotowujemy się właśnie do wspomnianych turniejów.

Zgrupowania treningowe odbywają się przede wszystkim przed ważniejszymi zawodami lub w momencie, kiedy danemu zespołowi spadnie forma.

zobacz jak trenuja mistrzowie swiata 3

ESC Gaming trenuje w swoim domu dla graczy w Niemczech, ale zdarzało się, że organizowali tzw. boot campy w Poznaniu czy w warszawskim Ministry of Win.

Czy tygodniowy obóz pomoże im w odniesieniu kolejnych sukcesów? O tym przekonamy się niebawem.

zobacz jak trenuja mistrzowie swiata 4

Inne zdjęcia z niemieckiego Pulheim znajdują się na fan page’u ESC Gaming.