Telekomy

Zestawienie ofert na kartę od wirtualnych operatorów (MVNO)

Grzegorz Ułan
Zestawienie ofert na kartę od wirtualnych operatorów (MVNO)
32

Cieszę się, że nasze zestawienia ofert telekomów przypadły Wam do gustu na tyle, że już sami proponujecie temat kolejnych. Przed weekendem publikowaliśmy zestawienie ofert na kartę od Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz ich submarek Nju Mobile, Red Bull Mobile, Plush i Heyah, pod którym pojawiła się prośba o podobne zestawienie, ale od operatorów wirtualnych (MVNO). Oto ono.

Wybrałem tu jedynie sensowne oferty, to znaczy takie, które zawierają już na start określone pakiety, czy to rozmów, wiadomości czy transferu danych. Pominąłem tutaj "gołe" oferty, jak na przykład FM GROUP Mobile.

Oferta na kartę od Lycamobile

Zaczynamy od Lycamobile, gdzie możemy zamówić kartę SIM z włączonym pakietem w cenie od 25 zł do 49 zł.

Najtańsza opcja za 25 zł (promocja 50% obowiązuje tylko na pierwsze doładowanie) zawiera nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS oraz 20 GB transferu danych w miesiącu. Droższe opcje zwiększają transfer o 5 i 10 GB.

Oferta na kartę od Virgin Mobile

Virgin Mobile ma dwa nielimitowane pakiety, a mianowicie #BEZLIMITU i #DLAMNIESUPER, różniących się od siebie również jak w przypadku Lycamobile transferem danych oraz paczką danych do wykorzystania w roamingu UE.

Najtańszy z nich #BEZLIMITU kosztuje 29 zł miesięcznie i obejmuje nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS, a transfer danych wynosi 10 GB. W obu pakietach przyznawany jest na miesiąc dodatkowy transfer 10 GB, ważny 30 dni.

Oferta na kartę od Lajt Mobile

W Lajt Mobile mamy jeden sensowny pakiet z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS/MMS za 19,99 zł.

Pakiet studencki zawiera transfer danych 10 GB, jest samoodnawialny, wystarczy zadbać o to, by zawsze były środki na koncie. Nie znalazłem w regulaminie pakietu wymagań odnośnie do bycia studentem, więc mniemam, że każdy z niego może skorzystać.

Oferta na kartę od Mobile Vikings

Mobile Vikings ma dwa interesujące pakiety z nielimitowanymi usługami - NO LIMIT 29 oraz NO LIMIT 39.

Najtańszy z nich NO LIMIT 29 zawiera nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 15 GB transferu danych.

Patrząc na te oferty w tabelce najbardziej rozsądna wydaje się ta od Lycamobile, ale nie wiadomo jak długo będzie dostępna u nich promocja, domyślnie jest tu przecież 6 GB, a nie 20. Najlepiej więc od razu skorzystać z pakietu studenckiego w Lajt Mobile z mniejszą paczką danych, ale po mniejszym koszcie miesięcznym. Warto nadmienić też, że działają na nadajnikach Plusa, dla niektórych może mieć to kluczowe znaczenie.

Abyście nie musieli się przeklikiwać do poprzedniego wpisu dla porównania zostawię tabelki z najlepszymi ofertami na kartę od "wielkiej czwórki" oraz ich submarek.

Oferty na kartę od Orange, Play, Plus i T-Mobile

Oferty na kartę od Nju Mobile, Red Bull Mobile, Plush i Heyah

Więcej za mniej? Sprawdź aktualną ofertę NJU Mobile!

Photo: nenetus/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu