25

Zapytałem szefa Evernote czy zna jakieś polskie projekty lub startupy

Właśnie wróciłem z wojaży po San Francisco gdzie na zaproszenie Evernote miałem okazję brać udział w ich konferencji dla developerów i partnerów biznesowych. Całość tego wydarzenia opiszę w osobnej notce, natomiast teraz na szybko chciałem się z wami podzielić małym fragmentem rozmowy jaką przeprowadziłem z CEO Evernote Philem Libinem. Na początku wywiadu dla rozgrzewki zapytałem […]

Właśnie wróciłem z wojaży po San Francisco gdzie na zaproszenie Evernote miałem okazję brać udział w ich konferencji dla developerów i partnerów biznesowych. Całość tego wydarzenia opiszę w osobnej notce, natomiast teraz na szybko chciałem się z wami podzielić małym fragmentem rozmowy jaką przeprowadziłem z CEO Evernote Philem Libinem. Na początku wywiadu dla rozgrzewki zapytałem się Phila jakie polskie projekty/startupy zna/rozpoznaje i jest w stanie wymienić ich nazwę.

Na początku Phili odpowiedział, że zna polskie projekty, kiedy jednak poprosiłem o wymienienie któregoś z nazwy było już trudniej i usłyszałem od niego że dobrym projektem jest Nozbe, oraz bardzo dobrze zaprezentowali się ludzie z Macoscope którzy zrobili demonstracyjną aplikację wizualizującą notatki z Evernote.

Chłopaki z Macoscope byli na miejscu więc przekazałem im od razu gratulacje :) Natomiast ukłony kieruję też w stronę Michała Śliwińskiego. Szkoda tylko, że CEO Evernote nie był w stanie wymienić więcej naszych produkcji – nad tym trzeba zdecydowanie popracować.